Idealia od Vichy

"Sen o ideální pleti se stává skutečností." To je přesně claim od Vichy. A já se přiznám. Prostě jsem se na něj nachytala. Chtěla jsem mít krásnou ideální pleť. Hezky to  v  claimu opsali, protože ideální znamená pro každého něco jiného a jakákoliv žena se v něm najde. Já se našla taky, ale na jak dlouho?


Celá řada Idealia od Vichy mě doslova uhranula a byla jsem i "spokojená". O BB krému si můžete přečíst v tomto článku. Shrnu-li to: BBčko v podání Vichy bylo z počátku fajn, ale později mi přestalo vyhovovat. Bojovala jsem s odstínem, ale i účinkem na mou pleť. Ono totiž ideální BB od Vichy nepůsobí pouze na povrchu, ale i uvnitř a to je pro mě asi špatně. Druhým přípravkem, jenž jsem z řady Idealia vyzkoušela, bylo Idealia Life sérum. A to mě přesvědčilo více než BB krém. Koukněte se sem. Pouze podotknu, že jsem si koupila druhé balení a má pleť se leskla ještě více než předtím a lehce se mi začaly dělat pupínky na čele v okolí vlasů. Vraťme se tedy k mé spokojenosti v uvozovkách. Spokojená jsem vždy byla po dobu jednoho či dvou měsíců, poté se mi pleť zhoršila v oblasti čela. Vůbec netuším, čím by to mohlo být. Stejné to bylo i s Idealia krémem, ale nebudu předbíhat.

Idealia krém

Idealia sjednocuje odstín pleti a již od prvního měsíce přeměňuje její kvalitu, vyhlazuje povrch pleti a okamžitě ji projasňuje a eliminuje vrásky. Wow, tak to všechno jsem neskutečně potřebovala! Prosím, ať to funguje. Nefungovalo.

Sjednocený odstín  ü
Kvalita pleti  x
Vyhlazený povrch pleti  x
Projasnění  ü
Eliminace vrásek  x

Díky krému jsem měla sjednocený odstín pleti, která byla tak nějak projasněná, ale strašně lesklá a to jsem měla variantu pro normální a mastící se pleť. Kvalita pleti stoupala vzhůru, ale po měsíci se něco zlomilo a mě se začaly dělat pupínky u vlasů na čele a také na bradě. A vrásky? O těch bych raději nemluvila. Mám jemné vějířky okolo očí (Ráda se směji.). S nimi se nestalo vůbec nic. Co tedy Idealia splnila? Téměř nic. Pro mě to byl krém, který jsem ráda vyzkoušela, ale už bych si jej nikdy nekoupila.

Abych nebyla tak negativistická. Okouzlila mě příjemná vůně, která se line celou Idealia řadou. Velmi lehce se roztíral a pleť jakoby hladil. Textura byla požitkem. To Vichy umí, ale to je u tohoto krému vše.

A co vy a vaše zkušenosti s řadou Idealia od Vichy?

Žádné komentáře